| piątek 26 kwietnia | 14:31:55
| piątek 26 kwietnia | 14:31:55

Dziś są imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Artykuły / Przedszkole Miś Uszatek / Wyniki konkursu plastycznego„Najpiękniejszy bukiet na Dzień Kobiet”

dodane w sobota 13 marca 2021 r., przez Barbara Pawlak
Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia we Wrześni ogłosiła konkurs plastyczny o zasięgu powiatowym na „Najpiękniejszy bukiet na Dzień Kobiet”. Jednym z celów konkursu był ciekawy i oryginalny sposób uczczenia tego święta. Konkurs został rozstrzygnięty, a w kategorii wiekowej „zerówki” dzieci z naszego przedszkola zdobyły dwa wyróżnienia: Lenka Kapczyńska i Olek Rosół. Trzecie miejsce zdobyła Lenka Grzeszczyk.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Wzięło w nim udział 13 dzieci z naszego przedszkola. Gratulacje należą się nie tylko zwycięzcą ale również pozostałym dzieciom, które wykazały się dużymi zdolnościami plastycznymi, wyobraźnią i ciekawymi technikami przedstawiającymi piękno kwiatów: Kamili Pajchrowskiej, Lidii Walkowiak, Dawidowi Piotrowskiemu, Tymkowi Sporakowskiemu, Marysi Jóźwiak, Lence Rudzińskiej, Jagodzie Jasińskiej, Kindze Muller, Oli Górnej, Lidce Chudaś.

Galeria zdjęć: Wyniki konkursu plastycznego„Najpiękniejszy bukiet na Dzień Kobiet”

Wyniki konkursu  plastycznego„Najpiękniejszy bukiet na Dzień Kobiet” - Zdjęcie: 1/2
Wyniki konkursu  plastycznego„Najpiękniejszy bukiet na Dzień Kobiet” - Zdjęcie: 2/2