| piątek 26 kwietnia | 15:51:47
| piątek 26 kwietnia | 15:51:47

Dziś są imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marii

Artykuły / Nasi uczniowie w WIELKOPOLSKIEJ LIDZE KARATE - kolejne złoto zdobyte!!!

dodane w poniedziałek 30 maja 2022 r., przez Tomasz Grzegorski
28 maja reprezentowaliśmy barwy klubowe na matach w Czerniejewie na WIELKOPOLSKIEJ LIDZE KARATE. Swoje umiejętności sprawdzili najmłodsi jak i najstarsi zawodnicy. W zawodach brało udział ponad 240 zawodników z 16 klubów! Nasz dorobek to aż 30 MEDALI W KONKURENCJACH INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH. Na zawodach nie zabrakło również naszych lwiątek z Nekli, którzy spisali się znakomicie!
Wyniki:
Wojciech Grzegorski: złoty i brązowy medal w konkurencji indywidualnej oraz złoto w konkurencji drużynowej
Zuzanna Solecka: złoty medal w konkurencji indywidualnej oraz srebrny w konkurencji drużynowej
Kalina Leśnik: srebrny medal w konkurencji indywidualnej oraz srebrny w konkurencji drużynowej
Maria Klamrowska: srebrny medal w konkurencji drużynowej
Drużynę reprezentował również nasz najmłodszy zawodnik Mateusz Klamrowski, który tym razem znalazł się poza podium.
Nad naszymi zawodnikami sprawowały opiekę trenerki: Aleksandra Zgórecka, Maria Kowalewska oraz Weronika Przewoźniczak.
Cieszymy się, że z kolejnymi zawodami karatecy zdobywają coraz lepsze wyniki. Gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów!