język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 5827273 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| wtorek 28 czerwca | 13:45:54
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 28 czerwca | 13:45:54

Dziś są imieniny: Leona, Ireneusza

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Roboty ZS Nekla
  • Uczę się

Artykuły / OGROMNY SUKCES SIATKARZY!

dodane w środa 11 maja 2022 r., przez Marek Wasiak
OGROMNY SUKCES SIATKARZY!????????????

Chłopcy z klasy sportowej 8a osiągnęli najlepszy w historii nekielskiej szkoły wynik w grach drużynowych. W pierwszej kolejności podczas etapu powiatowego młodzi siatkarze pewnie pokonali drużyny ze szkół wrzesińskich. Dzięki temu awansowali do rozgrywek o Mistrzostwo Rejonu, które odbyły się 11 kwietnia w Śremie. Tam do rywalizacji przystąpiło 5 szkół – SP 1 Śrem, SP 2 Murowana Goślina, SP Czerniejewo, SP 5 Jarocin i SP Nekla. Pierwszym rywalem była szkoła podstawowa z Czerniejewa, z którą drużyna siatkarzy wygrała w dwóch setach 2-0 (25:16 i 25:16). Kolejne spotkanie to mecz z gospodarzami SP 1 Śrem - wynik 2-0 (25:15 i 25:15). W meczu finałowym SP Nekla zmierzyła się z SP 2 Murowana Goślina. Cała nekielska drużyna w tym meczu zagrała bardzo dobrze, i mimo tego, że przeciwnik postawił trudne warunki to spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 (25:20 i 25:21).
Po zakończeniu zawodów była ogromna radość – reprezentanci SP Nekla zasłużyli na ten sukces, dobrze wiedzą ile pracy włożyli podczas 4 lat pobytu w klasie sportowej. Zwycięstwo w Mistrzostwach Rejonu i awans do Mistrzostw Województwa to wspaniała nagroda i podsumowanie ich trudu.

WIELKIE GRATULACJE!
© Copyright 2022 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli