BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 4461920 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| poniedziałek 26 lipca | 18:31:32

Dziś są imieniny: Anny, Miroslawy, Grazyny

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

  • Wakacje1
  • Wakacje

Artykuły / Dzień Świadomego Korzystania z Internetu

dodane w czwartek 10 czerwca 2021 r., przez Kinga Weis

Droga Społeczności Szkolna,

część nauczycieli i starszych uczniów naszej szkoły bierze udział w projekcie „Przystań w Sieci”. W ramach tego projektu, uczniowie brali już udział w szkoleniach realizowanych w trybie online dot. różnych aspektów związanych z funkcjonowaniem w Sieci. Dzisiaj (10.06.2021 r.), w ramach obchodów Dnia Świadomego Korzystania z Internetu, młodzież dołączy do ogólnopolskiego wydarzenia: Digital Youth Forum.

Digital Youth Forum (DYF) to jedyny taki event w Polsce – forum dla młodzieży na temat pozytywnego wykorzystywania nowych technologii i bezpieczeństwa online skierowany do
uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1-3 szkół ponadpodstawowych.
 
Forum organizowane jest od 5 lat i spotyka się co roku z bardzo dobrym odbiorem ze strony młodzieży. Dzięki wysłuchaniu dorosłych ekspertów i rówieśników, którzy kreatywnie wykorzystują Internet, uczniowie będą mieli możliwość inspiracji i zdobycia konkretnej wiedzy. W 2020 roku impreza po raz pierwszy odbyła się w formule online. Jednocześnie oglądało ją 20 000 uczniów!

W tym roku uczniowie klas VIII i kl. VII c dołączają do tego grona i w ramach godzin lekcyjnych będą uczestniczyć w evencie.

Kinga Weis

Pliki do pobrania

© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli