| wtorek 23 kwietnia | 01:38:51

Artykuły / Samorząd uczniowski / DYSKOTEKA

dodane w poniedziałek 24 kwietnia 2023 r., przez Marek Wasiak
DYSKOTEKA

Już w piątek - 28 kwietnia - zapraszamy wszystkich uczniów klas 5, 6, 7 i 8 na dyskotekę w małej sali gimnastycznej.

Dyskoteka rozpocznie się od godziny 18, a przy dobrej zabawie potrwa do godziny 21.

Wstęp to symboliczna ZŁOTÓWKA.

Serdecznie zapraszamy! Rozpocznijmy razem weekend majowy! :-)

Regulamin dyskoteki szkolnej

1. Dyskoteka organizowana jest dla uczniów klas 5-8.
  2. Dyskoteka szkolna będzie się odbywać w godzinach od 18.00 do 21.00  Podane godziny trwania dyskoteki mogą być modyfikowane przez organizatorów.
  3. Wstęp na dyskotekę - 1 zł.
  4. Na dyskotekę szkolną nie mogą być wpuszczane osoby spoza szkoły, dotyczy to również absolwentów.
  5. Podczas dyskoteki uczniowie mogą przebywać tylko w miejscach wyznaczonych - sala gimnastyczna, korytarz, toaleta, szatnia.
  6. Opiekę podczas dyskoteki (na terenie szkoły) sprawują wyznaczeni nauczyciele.
  7. Za dotarcie na dyskotekę i powrót z dyskoteki odpowiedzialni są rodzice/opiekunowie.
  8. Każdy uczestnik dyskoteki zobowiązany jest dostarczyć w dniu dyskoteki (przy wejściu) pisemną zgodę rodzica na udział i powrót z dyskoteki.
  9. Nauczyciele nie ponoszą odpowiedzialności za osoby opuszczające teren szkoły, wychodzące z dyskoteki w trakcie jej trwania.
  10. Podczas dyskoteki należy dbać o porządek i odpowiednie zachowanie. Nieprzestrzeganie zasad skutkuje wyproszeniem z imprezy.
  11. W czasie dyskoteki zakazane są niebezpieczne zabawy oraz zachowania zagrażające bezpieczeństwu uczestników imprezy. Niedozwolone jest, m.in.:
    a) wchodzenie na stoły, krzesła, ławki lub inne elementy wyposażenia;
    b) stosowanie agresji fizycznej i psychicznej (popychanie, kopanie, bicie, podstawianie nóg, przezywanie, obrażanie, wyzywanie itp.);
    c) śmiecenie, niszczenie mienia i sprzętu szkolnego.
  12. Podczas dyskoteki będzie możliwość zakupienia napojów oraz batoników ze sklepiku szkolnego.
  13. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za przyniesione i pozostawione rzeczy na terenie szkoły (telefon, portfel, biżuteria, itp.).
  14. Straty materialne wynikłe podczas dyskoteki pokrywane są przez rodziców sprawców zdarzenia po rozmowie z Dyrektorem Szkoły.

Wstęp to symboliczna ZŁOTÓWKA.

Serdecznie zapraszamy! Rozpocznijmy razem weekend majowy! :-)

Regulamin dyskoteki szkolnej

1. Dyskoteka organizowana jest dla uczniów klas 5-8.
  3. Wstęp na dyskotekę - 1 zł.
    a) wchodzenie na stoły, krzesła, ławki lub inne elementy wyposażenia;
    c) śmiecenie, niszczenie mienia i sprzętu szkolnego.

Galeria zdjęć: DYSKOTEKA

DYSKOTEKA - Zdjęcie: 1/1