| wtorek 19 marca | 10:05:25
| wtorek 19 marca | 10:05:25

Dziś są imieniny: Józefa, Bogdana

Artykuły / Prezydium Rady Rodziców / Zadanie w ramach budżetu obywatelskiego Gminy Nekla

dodane w piątek 1 października 2021 r., przez Tomasz Grzegorski
Prezydium Rady Rodziców złożyło wniosek w ramach budżetu obywatelskiego Gminy Nekla o utowrzenie miejsca odpoczynku na terenie Zespołu Szkół w Nekli.

Wniosek obejmuje zagospodarowanie kolejnej części skwerku przyszkolnego. Zwiększenie przestrzeni szkolnych wspierających samopoczucie uczniów, zarówno fizyczne, jak i emocjonalne, w przyjemnym otoczeniu natury, co w obecnych okolicznościach jest jeszcze bardziej istotne, niż wcześniej.
Chęć spędzania tam czasu przez naszych uczniów nie podlega wątpliwości, tak samo jak fakt, iż będzie ono cieszyło przez wiele kolejnych lat.

Trzymajcie kciuki aby wniosek został rozpatrzony pozytywnie.