| piątek 19 kwietnia | 21:44:59

Dziś są imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Artykuły / Pedagog / Profilaktyka;

dodane w czwartek 20 października 2022 r., przez Kinga Weis
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt.: „ Choć mam w sobie wiele mocy, nigdy nie stosuję przemocy”.

Konkurs ma na celu podnoszenie świadomości społecznej wśród dzieci i młodzieży dotyczącej zjawiska przemocy, kształtowania postaw wyrażania sprzeciwu oraz reagowania na zjawisko przemocy.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu wrzesińskiego, pracę należy wykonać dowolną techniką plastyczną w formacie A4, w orientacji poziomej.

Prace konkursowe należy wysłać do dnia 31 października 2022 r. do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni, ul. Wojska Polskiego 1, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub na adres e-mail: sekretariat@pcprwrzesnia.pl. Komisja dokona oceny i wyłoni laureatów w terminie do 15 listopada 2022 r.
Więcej informacji dot. konkursu pod nr tel. 61 640 45 65 lub na stronie internetowej: www.pcprwrzesnia.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Do wygrania atrakcyjne nagrody !