| czwartek 25 kwietnia | 06:36:30

Dziś są imieniny: Marka, Jaroslawa, Wasyla

Artykuły / Pedagog / Profilaktyka;

dodane w piątek 11 lutego 2022 r., przez Kinga Weis
 W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2022, część uczniów naszej szkoły wzięło/weźmie udział w bezpłatnych spektaklach dla dzieci pt. „Dzieci Sieci – Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów”.
 Celem spektakli jest edukacja dzieci na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Streaming spektaklu oraz spotkania live z bohaterami, Plikiem i Folderem, odbyły/odbędą się za pomocą platformy YouTube.

Organizatorem wydarzenia jest NASK PIB, w ramach działań realizowanych jako Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które współtworzy Państwowy Instytut Badawczy NASK z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę - realizatorzy unijnego programu "Łącząc Europę" (ang. Connecting Europe Facility - CEF).