| czwartek 28 marca | 16:43:10

Artykuły / Pedagog / Nowy rok szkolny;

dodane w wtorek 31 sierpnia 2021 r., przez Kinga Weis

Akcja – reintegracja!

Z nową energią, entuzjazmem i nadzieją rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022.

Wsłuchując się w Wasze obawy, oczekiwania i potrzeby postanowiliśmy wykorzystać pierwsze dni szkoły na odbudowanie relacji rówieśniczych i reintegrację klas. Mamy świadomość, że stworzenie atmosfery spokoju i bezpieczeństwa jest fundamentem efektywnej edukacji.

Wykorzystajmy ten czas adaptacji na oswojenie się z nowymi warunkami, na przygotowanie się do nowych wyzwań, na rozmowę o emocjach i wzajemne poznanie się na nowo. Otwórzmy się na siebie i zbudujmy zespoły klasowe, które będą dla siebie wsparciem i motywacją do działania. Rozpocznijmy ten rok szkolny z dużą dawką empatii, szacunku i otwartością na innych!

Kinga Weis, psychopedagog szkolny.