| piątek 29 marca | 06:32:03
| piątek 29 marca | 06:32:03

Dziś są imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Artykuły / Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w gimnazjum w Nekli

dodane w czwartek 10 listopada 2016 r., przez Anna Frąszczak

Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Nekli!

Kuratorium Oświaty w Poznaniu przygotowało dla tegorocznych gimnazjalistów jedenaście konkursów przedmiotowych. Nasi gimnazjaliści brali udział w siedmiu z nich. Wszyscy, którzy zdobyli wymaganą ilość punktów awansowali do etapów rejonowych.
13 października o godzinie 13.00 rozpoczął się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Nasze dwie uczennice: Alicja Kowalczyk (IIIC) oraz Anna Waliszka (IIIA) zakwalifikowały się do etapu rejonowego. Dnia 26 października odbyły się eliminacje szkolne Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, a dzień później Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. W obu tych konkursach awans do etapu rejonowego uzyskała Hanna Górska (IIIC). Ostatnie eliminacje szkolne odbyły się 10 listopada i awans do następnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego uzyskała Anna Waliszka (IIIA).
Gratulujemy Ani, Hani i Alicji!

Anna Frąszczak

Galeria zdjęć: Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w gimnazjum w Nekli

Eliminacje szkolne wojewódzkich konkursów przedmiotowych w gimnazjum w Nekli - Zdjęcie: 1/1