język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 12119583 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| poniedziałek 17 czerwca | 16:12:34
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| poniedziałek 17 czerwca | 16:12:34

Dziś są imieniny: Laury, Marcjana, Alberta

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / „Ta koperta to wyzwanie!”

dodane w piątek 17 maja 2024 r., przez Marek Wasiak

„Ta koperta to wyzwanie!”

W ramach obchodów 21 Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek klasa 5b została zaproszona do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Nekla na warsztaty detektywistyczno-dziennikarskie. Zajęcia prowadził pan Krzysztof Koziołek – pisarz, dziennikarz, wydawca oraz autor powieści. W pierwszej części uczniowie rozwiązywali zagadki, szukali kopert z tropami i dociekali prawdy między półkami z książkami. Następnie odbyły się warsztaty dziennikarskie – dzieci zapoznały się z podstawowymi formami oraz pojęciami dziennikarskimi, a oprócz tego tworzyły „wybuchające” wyrazy, synonimy i chwytliwe tytuły. Dziękujemy panu Krzysztofowi za ciekawie spędzony czas, a Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Nekla za zaproszenie i miłe przyjęcie  w tym pięknym miejscu!

Agnieszka Kotowicz

Galeria zdjęć: „Ta koperta to wyzwanie!”

„Ta koperta to wyzwanie!” - Zdjęcie: 1/6
„Ta koperta to wyzwanie!” - Zdjęcie: 2/6
„Ta koperta to wyzwanie!” - Zdjęcie: 3/6
„Ta koperta to wyzwanie!” - Zdjęcie: 4/6
„Ta koperta to wyzwanie!” - Zdjęcie: 5/6
„Ta koperta to wyzwanie!” - Zdjęcie: 6/6
© Copyright 2024 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli