język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 9166276 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| wtorek 23 kwietnia | 08:51:40
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 23 kwietnia | 08:51:40

Dziś są imieniny: Jerzego, Wojciecha

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Konkurs dla klas piątych!

dodane w niedziela 18 lutego 2024 r., przez Marek Wasiak

Konkurs dla klas piątych!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Wrześni zaprasza uczniów klas V szkół podstawowych do udziału w wojewódzkim konkursie ,,Palić, nie palić – oto jest pytanie?”. Tegoroczne zadanie konkursowe polega na wymyśleniu i narysowaniu historii opowiadającej o tym, dlaczego młodzież sięga po papierosy, e-papierosy i inne wyroby tytoniowe oraz dlaczego nie warto tego robić.

 Celem konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia wolnego od palenia tytoniu i inhalowania e-papierosów oraz promowanie niepalenia i nieużywania e-papierosów szczególnie w środowisku młodzieży szkolnej. Praca może zostać wykonana różnymi technikami tj.: rysunek, malarstwo, grafika z uwzględnieniem samodzielnie wykonanej grafiki komputerowej (bez użycia gotowych komponentów). Komiksy mogą być czarno-białe lub kolorowe, wykonane na sztywnym papierze, w pionowym formacie A5, minimum 2 okienka na stronę, minimum 4 strony. Z etapu szkolnego do etapu powiatowego przechodzi jedna praca ze szkoły

Prace należy przynosić do sali 28  w nieprzekraczalnym terminie 29.03.2024 r. (do godz. 10.00)

Galeria zdjęć: Konkurs dla klas piątych!

Konkurs dla klas piątych! - Zdjęcie: 1/2
Konkurs dla klas piątych! - Zdjęcie: 2/2

Pliki do pobrania

© Copyright 2024 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli