Nasza strona została odwiedzona 9190714 razy.

| sobota 27 kwietnia | 09:54:23
| sobota 27 kwietnia | 09:54:23

Dziś są imieniny: Zyty, Teofila, Felicji

Artykuły / „Karma wraca”

dodane w wtorek 9 stycznia 2024 r., przez Marek Wasiak

„Karma wraca”

120 kilogramów karmy ofiarowali uczniowie naszej szkoły podczas trwającej od 7 grudnia akcji „Karma Wraca”.

Karma przeznaczona była dla psów z Zakątka Weteranów w Gierłatowie. Swoją emeryturę spędzają tam zwierzęta, które kiedyś pracowały ciężko pełniąc służbę w Policji czy Straży Pożarnej.

9 stycznia uczniowie – wolontariusze, którzy organizowali zbiórkę : Filip Terlikowski, Remigiusz Kurzawa i Patryk Słupski z klasy 7a uczestniczyli w przekazaniu zebranej karmy.

Szczególne podziękowania należą się klasie 2b, która ofiarowała największą ilość karmy!

Psy, ich opiekunowie i wolontariusze ogromnie dziękują za taką szczodrość, jednocześnie zapraszają chętne osoby/ wolontariuszy do pomocy w każdą sobotę  i przypominają - karma wraca!

(Zakątek Weteranów – tel. 662 416 147)

Galeria zdjęć: „Karma wraca”

„Karma wraca” - Zdjęcie: 1/3
„Karma wraca” - Zdjęcie: 2/3