język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 8234568 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| wtorek 5 grudnia | 21:56:23
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| wtorek 5 grudnia | 21:56:23

Dziś są imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Akcja charytatywna

dodane w wtorek 19 września 2023 r., przez Marek Wasiak
Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej zaprasza wszystkie szkoły z naszej archidiecezji do włączenia się w akcję wspierania dzieci z państw ogarniętych kryzysem - Syrii i Libanu, przebiegającą pod hasłem "Kolega-koledze". Jest to ogólnopolska akcja organizowana przez Caritas Polska, do której przystąpiła także Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, polegająca na zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci z Syrii i Libanu.

Obecna trudna sytuacja gospodarcza i polityczna na Bliskim Wschodzie sprawia, że dzieci mają utrudniony dostęp do edukacji, bądź nie mają jej w ogóle. Każda wyprawka szkolna przekazana dzieciom z krajów objętych kryzysem pozwoli na zminimalizowanie problemów i  zapewnienie udziału w zajęciach edukacyjnych.

Zachęcamy i prosimy uczniów naszej szkoły o wsparcie swoich rówieśników w Syrii i Libanie.

Zebrane przez naszą szkołę wyprawki szkolne zostaną przekazane do Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, a na początku listopada Caritas Gniezno przekaże do Caritas Polska, stamtąd transportem lotniczym zostaną dostarczone do Libanu, gdzie będą dystrybuowane do potrzebujących dzieci.

Zbiórka w naszej szkole rozpocznie się 18 września br. i będzie trwała do 15 października. 
Uczniowie mogą przekazywać przybory szkolne katechetom.


Serdecznie dziękujemy za pomoc
© Copyright 2023 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli