| piątek 26 kwietnia | 01:27:00
| piątek 26 kwietnia | 01:27:00

Dziś są imieniny: Zyty, Teofila, Felicji

Artykuły / Mistrzowski występ naszego ucznia na międzynarodowym turnieju Slovakia Open w Bratysławie!

dodane w czwartek 18 maja 2023 r., przez Marek Wasiak
Mistrzowski występ Wojciecha Grzegorskiego na międzynarodowym turnieju Slovakia Open w Bratysławie!
Kolejny ogromny sukces Klubu Karate Raion na międzynarodowym turnieju karate Slovakia Open w Bratysławie! W zawodach brało udział kilka, mocnych reprezentacji min. Polska, Słowacja, Rumunia, Ukraina, Czechy, Włochy, Gruzja, Anglia, Szkocja, Irlandia. Podopieczni Aleksandry Zgóreckiej zaprezentowali bardzo wysoki poziom sportowy zdobywając aż 33 medale! Wśród nich wystąpił uczeń Zespołu Szkół w Nekli - Wojciech Grzegorski! Wojtek zaprezentował swój bardzo wysoki poziom w przygotowaniu fizycznym jak i mentalnym nie dając szans swoim rywalom! Dobre rozegrania taktyczne pozwoliły Wojtkowi pewnie dojść do finału zdobywając przy tym złoty medal w kumite indywidualnym kadetów. Do swojego worka medalowego dorzucił również srebro oraz złoto w kumite drużynowym, które wywalczył razem ze swoimi kolegami z kadry (Gabriel Cholewa KK Raion oraz Bartosz Pachocki IKA POLAND GRÓJEC).
Był to fantastyczny, zdany sprawdzian przed nadchodzącymi największymi w historii Mistrzostwami Świata WUKF w Szkocji!!!

Galeria zdjęć: Mistrzowski występ naszego ucznia na międzynarodowym turnieju Slovakia Open w Bratysławie!

Mistrzowski występ naszego ucznia na międzynarodowym turnieju Slovakia Open w Bratysławie!  - Zdjęcie: 1/2
Mistrzowski występ naszego ucznia na międzynarodowym turnieju Slovakia Open w Bratysławie!  - Zdjęcie: 2/2