| środa 24 kwietnia | 16:32:04

Artykuły / Warsztaty profilaktyczne

dodane w piątek 2 grudnia 2022 r., przez Marek Wasiak

Warsztaty profilaktyczne

Uczniowie klasy VII a zostali wytypowani do udziału w programie profilaktycznym dot. przeciwdziałania przemocy w ramach współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni. Warsztaty odbywały się w szkole. Celem warsztatów było wyposażenie uczniów w wiedzę na temat przemocy, jej powstawania i przebiegu wybranych przejawów. Uczniowie dowiedzieli się, jak radzić sobie z szeroko rozumianą przemocą, jak zachować się w przypadku bycia jej świadkiem oraz gdzie szukać pomocy, gdy mają z nią do czynienia. Poznali też konstruktywne sposoby obniżania sobie poziomu napięcia. Rozmawiali o tym, jak zatrzymać przemoc i kto może to zrobić. Warsztaty składały się z dwóch bloków, pierwszy, dwugodzinny, odbył się 16 listopada, a drugi trzygodzinny, 30 listopada.

Galeria zdjęć: Warsztaty profilaktyczne

Warsztaty profilaktyczne - Zdjęcie: 1/1