język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 5284375 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| sobota 22 stycznia | 00:07:02

Dziś są imieniny: Ildefonsa, Rajmunda

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • Gsuite
  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Nowy rok szkolny;

dodane w wtorek 31 sierpnia 2021 r., przez Kinga Weis

Akcja – reintegracja!

 
Z nową energią, entuzjazmem i nadzieją rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022.

Wsłuchując się w Wasze obawy, oczekiwania i potrzeby postanowiliśmy wykorzystać pierwsze dni szkoły na odbudowanie relacji rówieśniczych i reintegrację klas. Mamy świadomość, że stworzenie atmosfery spokoju i bezpieczeństwa jest fundamentem efektywnej edukacji.
 
Wykorzystajmy ten czas adaptacji na oswojenie się z nowymi warunkami, na przygotowanie się do nowych wyzwań, na rozmowę o emocjach i wzajemne poznanie się na nowo. Otwórzmy się na siebie i zbudujmy zespoły klasowe, które będą dla siebie wsparciem i motywacją do działania. Rozpocznijmy ten rok szkolny z dużą dawką empatii, szacunku i otwartością na innych!
 
Kinga Weis, psychopedagog szkolny.
© Copyright 2022 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli