język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 5948899 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| poniedziałek 15 sierpnia | 09:17:35
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| poniedziałek 15 sierpnia | 09:17:35

Dziś są imieniny: Napoleona, Stelii

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Roboty ZS Nekla
  • Uczę się

Ważne informacje

Artykuły / Zakończenie roku szkolnego

dodane w niedziela 27 czerwca 2021 r., przez Barbara Pawlak

W czwartek 24 czerwca odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2020/2021 i pożegnania absolwentów naszego przedszkola. Były wiersze, piosenki oraz tańce. Wspominaliśmy dzień, w którym większość z nas pierwszy raz przyszła do przedszkola, pełni obaw ale i zaciekawieni. Wspominaliśmy ile było zabawy, nauki,  mnóstwo wspaniałych wydarzeń i chwil. Część dzieci zostaje jeszcze w przedszkolu, będziemy się jeszcze spotykać w przyszłym roku szkolnym. Naszym absolwentom życzymy aby w sercu i pamięci na długo zachowali nasze przedszkole oraz samych sukcesów w szkole. Rodzicom zaś dziękujemy za zaangażowanie i współpracę oraz gratulujemy tak wspaniałych dzieci.

© Copyright 2022 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli