| piątek 29 marca | 06:07:40

Dziś są imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Artykuły / Zakończenie roku szkolnego

dodane w niedziela 27 czerwca 2021 r., przez Barbara Pawlak

W czwartek 24 czerwca odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2020/2021 i pożegnania absolwentów naszego przedszkola. Były wiersze, piosenki oraz tańce. Wspominaliśmy dzień, w którym większość z nas pierwszy raz przyszła do przedszkola, pełni obaw ale i zaciekawieni. Wspominaliśmy ile było zabawy, nauki,  mnóstwo wspaniałych wydarzeń i chwil. Część dzieci zostaje jeszcze w przedszkolu, będziemy się jeszcze spotykać w przyszłym roku szkolnym. Naszym absolwentom życzymy aby w sercu i pamięci na długo zachowali nasze przedszkole oraz samych sukcesów w szkole. Rodzicom zaś dziękujemy za zaangażowanie i współpracę oraz gratulujemy tak wspaniałych dzieci.