język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 5948891 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
Zespół Szkół w Nekli    
| poniedziałek 15 sierpnia | 09:09:36
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| poniedziałek 15 sierpnia | 09:09:36

Dziś są imieniny: Napoleona, Stelii

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Roboty ZS Nekla
  • Uczę się

Ważne informacje

Artykuły / Miej siłę! Myśl! Marz! Wierz! Nie rezygnuj! Miej odwagę!

dodane w piątek 25 czerwca 2021 r., przez Marek Wasiak

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy Zespołu Szkół w Nekli!

 

         Rok szkolny 2020/2021 znacznie różnił się od poprzednich.

Mamy za sobą dziesięć miesięcy wytężonej pracy. Był to rok wyjątkowo trudny. Rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom, związanych  z pandemią. Dominowało nauczanie zdalne.  To, że nawet teraz nie uczestniczę w uroczystości zakończenia roku szkolnego,  z Wami - Uczniami, z Waszymi Rodzicami, gronem pedagogicznym i  zawsze  liczną grupą gości, świadczy o osobliwych, niecodziennych okolicznościach. Priorytetem jest bezpieczeństwo i reżim sanitarny.

Jako dyrektor szkoły, z pełną świadomością i odpowiedzialnością stwierdzam, że wszyscy stanęliśmy na wysokości zadania.

         Dziękuję Wam - drodzy Uczniowie. Na pewno za uciążliwą, trudną pracę po kierunkiem nauczycieli. Ale  przede wszystkim za wysokie wyniki, które osiągnęliście. Gratuluję!

10 miesięcy temu progi naszej szkoły przekroczyli pierwszoklasiści. Drogie Dzieci, reagowaliście różnie; czasem płaczem, często śmiechem, ale przede wszystkim zarażaliście wszystkich energią i radością. Dzisiaj odbieracie swoje pierwsze świadectwa. Gratuluję odwagi i pracowitości!

         Słowa podziękowania kieruję do Rodziców, bez których trudno byłoby zorganizować nam pracę na odległość. To Państwo wspieraliście swoje dzieci w okresie pandemii i , tym samym, w czasie edukacji zdalnej.

Dziękuję!

Słowa uznania kieruję do Rady Rodziców za owocną współpracę, współudział w życiu szkoły, kreatywność i wszelkie działania, służące dobru uczniów.

         Dziękuję wszystkim nauczycielom za wzorową, zdalną pracę, w trudnych i zupełnie odmiennych warunkach. Wykazaliście się Państwo cierpliwością,  empatią, zrozumieniem i kreatywnością. Praca z Wami jest dla mnie zaszczytem.

         Szkoła nie funkcjonowałaby bez zaangażowania osób odpowiedzialnych za administrację i utrzymanie jej schludnego wizerunku. Dziękuję Państwu za miłą atmosferę, odpowiedzialność i dbałość o wspólne dobro. Dziękuję!

Wszyscy zasłużyliście na letni odpoczynek. Życzę Wam słońca, niezapomnianych przygód, ciekawych podróży. Życzę  po prostu radosnych i bezpiecznych wakacji. 

Do zobaczenia we wrześniu!

Aldona Kubacka

Dyrektor Zespołu Szkół w Nekli

© Copyright 2022 Zespół Szkół w Nekli
stopka strony - Szkoła w Nekli