| wtorek 19 marca | 03:22:50
| wtorek 19 marca | 03:22:50

Dziś są imieniny: Józefa, Bogdana

Artykuły / Sprawozdanie z Szkolnego Konkursu Plastycznego „św. Jan Paweł II”

dodane w wtorek 1 czerwca 2021 r., przez Marek Wasiak

Sprawozdanie

z Szkolnego Konkursu Plastycznego „św. Jan Paweł II”

Dnia 10 maja 2021 został rozstrzygnięty w/w konkurs, którego organizatorem są nauczycieli religii rzymskokatolickiej Zespołu Szkół w Nekli.

Celem konkursu było: pogłębienie wiedzy hagiograficznej, kształtowanie postaw twórczych dzieci i młodzieży, popularyzacja wśród uczniów aktywności plastycznej, propagowanie wartości chrześcijańskich, zainteresowanie dzieci i młodzież tematyką religijną, zachęcanie do stosowania różnorodnych środków artystycznych w celu wyrażania swoich przeżyć, kształtowanie postaw literackich, doskonalenie umiejętności czytania i pisania, kształtowanie kreatywności.

Do konkursu przystąpiło 19. uczniów z wszystkich poziomów nauczania. Nadesłane prace zostały wykonane różnymi metodami. Wśród nich można wymienić: rysunki przy użyciu kredki ołówkowej i świecowej, obrazy wykonane przy użyciu farb plakatowych, wydzieranki z kolorowego papieru jak również dwa wiersze.

Organizator konkursu do nagrody wyłonił następujące prace:

• Maja Osses, kl. 1B, katecheta: p. mgr Agnieszka Dolata
  • Barbara Hulewicz, 2C, katecheta: p. mgr Ewa Nowacka
  • Mikołaj Drozdowski, kl. 3A, katecheta: ks. mgr Ryszard Trzaskawka
  • Antonia Walicht, kl. 3C, katecheta: ks. mgr Ryszard Trzaskawka
  • Agata Kempiak, kl. 4A, katecheta: p. mgr Agnieszka Dolata
  • Ola Sajdak, 7A, katecheta: p. mgr Ewa Nowacka

Zwycięskie prace konkursowe są dostępne dla zainteresowanych na stronie internetowej Zespołu Szkół w Nekli. Odebranie nagród odbędzie się, dn. 01.06.2021 r., o godzinie 18:00, po mszy świętej w kościele parafialnym.

Organizatorzy:
mgr Ewa Nowacka
  1. mgr Agnieszka Dolata
    mgr Ryszard Trzaskawka

Galeria zdjęć: Sprawozdanie z Szkolnego Konkursu Plastycznego „św. Jan Paweł II”

Sprawozdanie  z Szkolnego Konkursu Plastycznego „św. Jan Paweł II” - Zdjęcie: 1/5
Sprawozdanie  z Szkolnego Konkursu Plastycznego „św. Jan Paweł II” - Zdjęcie: 2/5
Sprawozdanie  z Szkolnego Konkursu Plastycznego „św. Jan Paweł II” - Zdjęcie: 3/5
Sprawozdanie  z Szkolnego Konkursu Plastycznego „św. Jan Paweł II” - Zdjęcie: 4/5
Sprawozdanie  z Szkolnego Konkursu Plastycznego „św. Jan Paweł II” - Zdjęcie: 5/5