BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 3992371 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| sobota 8 maja | 05:40:14

Dziś są imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • Żonkile

Artykuły / MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

dodane w poniedziałek 3 maja 2021 r., przez Katarzyna Wojtkowiak

Dnia 29 kwietnia dzieci z Przedszkola "Miś Uszatek" obchodziły Międzynarodowy Dzień Tańca, trenując pod okiem Joanny Kamińskiej- instruktorki ze Studia Tańca Romy Jakubowskiej. Przedszkolaki przeniosły się w świat bajek, tańcząc do utworów z filmów: "Vaiana", "Trolle", "Kól Lew". Uczyły się również uproszczonych kroków twista, rock&rolla, samby czy cha cha cha. Najwięcej radości sprawił młodym artystom taniec do hitów muzycznych "Seniorita" i "Dance Monkey". Podczas zajęć tanecznych dzieci rozwijają sprawność motoryczną, poczucie rytmu i wyobraźnię przestrzenno- ruchową. Taniec poprawia nastrój, kształtuje kompetencje społeczne oraz umiejętność wyrażania emocji. 

Galeria zdjęć: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA - Zdjęcie: 1/5
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA - Zdjęcie: 2/5
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA - Zdjęcie: 3/5
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA - Zdjęcie: 4/5
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA - Zdjęcie: 5/5
© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli