| piątek 19 kwietnia | 23:14:46

Dziś są imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Artykuły / Komunikat

dodane w piątek 30 kwietnia 2021 r., przez Marek Wasiak
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  od 4 maja br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych na terenie całego kraju wracają  do nauki stacjonarnej w szkole.  Klasy IV-VIII pracują w trybie zdalnym. Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym
Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i słuchacze uczą się już stacjonarnie w szkołach i placówkach.

Szanowni Państwo,
1.Od 4 maja uczniowie klas I – III wracają do szkoły i uczą się stacjonarnie ( do 15 maja zajęcia odbywają się w klasach zastępczych).
 Zgodnie z zapowiedzią Prezesa Rady Ministrów  od 17 maja  istnieje możliwość  powrotu klas IV – VIII do szkoły w systemie hybrydowym.
Plan: klasy VIII- nauczanie zdalne do czasu Egzaminu Ósmoklasisty ( konsultacje na dotychczasowych warunkach) , klasy IV i VII wymiennie z klasami VI i klasą V.
 Od 31 maja planowane jest nauczanie w formie stacjonarnej dla wszystkich uczniów.
Szczegółowy harmonogram  nauczania hybrydowego przekażę w późniejszym terminie.
Po powrocie uczniowie klas IV- VIII uczą się w klasach  wcześniej przydzielonych, nie przemieszczają się.
  1. Dnia 04.05.2021r uczniowie będą mogli wejść do szkoły bez użycia breloków dostępu. Uczniowie tego dnia zostaną zapoznani przez wychowawców z Instrukcją oraz otrzymają breloki.
  2. W celu zwiększenia bezpieczeństwa:
- dla dzieci parkujących rowery od strony boiska sportowego  wymalowano  pas  bezpiecznego wejścia uczniów do szkoły,
-  prosimy o korzystanie z wyznaczonych  miejsc parkingowych  przy szkole oraz przy hali widowiskowo- sportowej.
Dziękuję Państwu za dotychczasową współpracę.
Drodzy uczniowie   po Waszym  powrocie do  Szkoły  wróci radość, energia i optymizm.

Do zobaczenia.
Aldona Kubacka
Dyrektor Zespołu Szkół w Nekli.