BIP Szkoła Nekla

Zespół Szkół w Nekli
| sobota 8 maja | 05:49:01

Dziś są imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

• Żonkile

Artykuły / Prezent dla uczniów

dodane w niedziela 11 kwietnia 2021 r., przez Ilona Bambrowicz
W okresie przedświątecznym, w naszej szkole pojawiły się wolnostojące stacje do bezdotykowej dezynfekcji rąk i zdalnego pomiaru temperatury. Ta miła niespodzianka została ufundowana przez panią Justynę Szumanowską (członka Rady Rodziców) i firmę BAROMEDICAL, dla których wsparcie ochrony zdrowia naszych uczniów okazało się ważną misją. Podarowany sprzęt został specjalnie spersonalizowany naszym szkolnym logo.
Tego typu urządzenia są niezbędne wszędzie tam, gdzie gromadzą się ludzie. Płyn do dezynfekcji aktywowany jest automatycznie, gdy czujnik podczerwieni rozpozna wystawione dłonie, czujnik pomiaru temperatury ciała również aktywuje się automatycznie.
Urządzenia na pewno sprawdzą się w naszej szkole, zwiększą bezpieczeństwo, higienę i z pewnością ochronią nas przed szkodliwymi bakteriami i wirusami.

Dziękujemy pani Justynie Szumanowskiej i firmie BAROMEDICAL
Teraz tylko czekamy na uczniów, którzy na pewno wypróbują nowy sprzęt.

Galeria zdjęć: Prezent dla uczniów

Prezent dla uczniów - Zdjęcie: 1/3
Prezent dla uczniów - Zdjęcie: 2/3
Prezent dla uczniów - Zdjęcie: 3/3
© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli