BIP Szkoła Nekla

Zespół Szkół w Nekli
| poniedziałek 12 kwietnia | 07:59:49

Dziś są imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

• Gsuite

Artykuły / Profilaktyka;

dodane w środa 7 kwietnia 2021 r., przez Kinga Weis
 7 kwietnia, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia (07.04.1950 r.), obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Każdego roku motyw przewodni poświęcony jest innej tematyce, która podkreśla priorytetowy obszar problemów zdrowia publicznego na całym świecie. W 2021 roku hasłem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia jest: „Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata dla wszystkich”.

Motyw przewodni związany jest z obecną sytuacją epidemiologiczną i działaniami związanymi z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. Obecna sytuacja epidemiologiczna podkreśla istotne znaczenie służby zdrowia, dostępu do leczenia, a przede wszystkim podkreślenie roli personelu medycznego w czasie pandemii.

Mając na uwadze fakt, że dzisiaj obchodzimy również Dziań Pracownika Służby Zdrowia, chciałabym w imieniu całej Społeczności Szkolnej złożyć najserdeczniejsze życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom służb medycznych, za ich działania i wysiłki wkładane w nierówną walkę z epidemią!

Jesteśmy z Wami sercem i myślami!

Dziękujemy za Wasze poświęcenie, wytrwałość i determinację!

Z wyrazami szacunku,

Kinga Weis – psychopedagog szkolny.

© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli