BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 3848115 razy.

Zespół Szkół w Nekli    
 • Slajd 2
 • Slajd 1
 • pogoda nekla
 • stacja meteo nekla
| poniedziałek 12 kwietnia | 09:03:37

Dziś są imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

 • Gsuite

Artykuły / Szkolny konkurs literacko -plastyczny: „św. Jan Paweł II”

dodane w wtorek 6 kwietnia 2021 r., przez Marek Wasiak
Regulamin
Szkolny konkurs literacko -plastyczny: „św. Jan Paweł II”

 

 1. Organizatorami Szkolnego konkursu literacko -plastycznego, pt. "św. Jan Paweł II" są nauczyciele religii w Zespole Szkół w Nekli.
 2. Cele konkursu: pogłębienie wiedzy hagiograficznej, kształtowanie postaw twórczych dzieci i młodzieży, popularyzacja wśród uczniów aktywności plastycznej, propagowanie wartości chrześcijańskich, zainteresowanie dzieci i młodzież tematyką religijną, zachęcanie do stosowania różnorodnych środków artystycznych w celu wyrażania swoichprzeżyć, kształtowanie postaw literackich, doskonalenie umiejętności czytania i pisania, kształtowanie kreatywności.
 3. Zasady i przebieg konkursu: w konkursie mogą uczestniczyć uczniowie Zespołu Szkół w Nekli. Przedmiotem konkursu jest: 1) napisanie utworu dowolnego gatunku literackiego o św. Janie Pawle II zgodnego z życiorysem świętego lub 2) praca plastyczna wykonana indywidualnie i samodzielnie przez ucznia przedstawiająca wyobrażenie świętego zgodne z rzeczywistością.
 4. Kategorie konkursowe: uczniowie/uczennice klas I-III SP, uczniowie/uczennice klas
  IV-VIII SP.
 5. Praca konkursowa:
 1. a) Temat: „św. Jan Paweł II”
 2. b) Technika i format:
 • utwór literacki – technika i forma dowolna
 • praca plastyczna – technika i forma dowolna (,np. plakat, akwarela, kredka, wyklejanka, masa solna, rzeźba, itd.)
 1. c) Prace należy podpisać na oddzielnej kartce, zgodnie z załącznikiem nr 1 do Regulaminu konkursu. Prace niepodpisane bez wskazania autora oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą klasyfikowane.
 2. d) Ocena prac: prace oceni organizator konkursu. Organizator będzie oceniać: oryginalność, samodzielność wykonania, zgodność z treścią konkursu, walory estetyczne. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi.
 3. e) Termin oddania prac: prace należy nadesłać w formie skanu, zdjęcia lub pliku na adres
  e-mail: ryszardtrzaskawka92@wp.pl wraz z załącznikiem nr 1 do 05.2021.

Prace po odesłaniu należy przechować przez czas zdalnego nauczania. Po powrocie do stacjonarnego trybu funkcjonowania Szkoły, prace zostaną zaprezentowane społeczności szkolnej w formie gazetki.

 1. Nagrody: w każdej kategorii konkursowej zostaną ufundowane 3 nagrody. Organizator zastrzega sobie także możliwość przyznania wyróżnień.
 2. Zgody: Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na publikację danych osobowych i wykorzystanie ich w celu popularyzacji konkursu. Uczestnicy konkursu wyrażają także zgodę na opublikowanie nadesłanych prac w mediach społecznościowych prowadzonych przez Zespół Szkół w Nekli.

Pliki do pobrania

© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.
stopka strony - Szkoła w Nekli