| czwartek 25 kwietnia | 19:03:53

Dziś są imieniny: Marka, Jaroslawa, Wasyla

Artykuły / Udana inwestycja

dodane w czwartek 18 marca 2021 r., przez Ilona Bambrowicz
Efektowna i zgodna współpraca wielu ludzi potrafi stworzyć niezwykłe rzeczy.
Koniec roku kalendarzowego 2020 przyniósł nam bardzo ważną inwestycję. Rozpoczął się remont korytarza, z którego do niedawna korzystali uczniowie gimnazjum. Dziś fioletowo – pomarańczowy wystrój cieszy wychowanków klas I - III. Zwiększył się komfort i estetyka pomieszczenia, a dzieci z miłą chęcią odpoczywają na wygodnych siedziskach, które były „wisienką na torcie” inwestycji.

Pomysłowość pracowników naszej szkoły pozwoliła na zwiększenie bezpieczeństwa zarówno uczniów, jak i rodziców.
            Przy mniejszym boisku pojawiła się furtka, która umożliwia lepszą komunikację, bezkolizyjne przemieszczanie się dzieci, zwiększa komfort i lepiej organizuje powrót do domu. Rodzice mogą  w sposób bezpieczny i wygodny odbierać swoje pociechy ze szkoły.

Wierzymy, że wszystkie zmiany, te obecne i te, które pojawią się niebawem pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie uczniów w szkole.
Cieszymy się, że uczniowie klas I - III  mogą uczestniczyć stacjonarnie, brać czynny udział w lekcjach i życiu szkoły. Na Was – uczniów klas IV – VIII – czekamy i liczymy na szybki powrót w nasze mury.

Galeria zdjęć: Udana inwestycja

Udana inwestycja  - Zdjęcie: 1/4