| czwartek 25 kwietnia | 03:26:03

Dziś są imieniny: Marka, Jaroslawa, Wasyla

Artykuły / KONKURS WALENTYNKOWY

dodane w wtorek 16 lutego 2021 r., przez Anna Augustyniak-Bączkowska
Nasze walentynkowe zmagania odbywać się będą w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6 oraz 7-8.

Najmłodsi uczestnicy mają za zadanie stworzyć pracę plastyczną, w której musi znaleźć się motyw serca. Może to być rysunek, malunek, wycinanka, czy wyklejanka - wszystko zależy od indywidualnego pomysłu.

Uczniowie klas 4-6 mają za zadanie napisać wiersz walentynkowy, w który muszą znaleźć się słowa: miłość, przyjaźń, serce.

Najstarszych uczestników prosimy o zdjęcie, których tematem będzie miłość do czytania! "Zakochani w zaczytaniu" mogą zaprezentować zdjęcia typu sleeveface* lub inną ciekawą kompozycję nawiązującą do tematu.

Zdjęcia prac plastycznych, wiersze oraz zdjęcia "zakochanych w zaczytaniu" należy nadsyłać na maila: suzsnekla@gmail.com do 22.02.2021r. W tytule należy wpisać KONKURS WALENTYNKOWY, a w treści koniecznie trzeba podać imię, nazwisko oraz klasę.

W konkursie przewidziane są nagrody - niespodzianki :D
Pozdrawiamy Was ciepło -
Samorząd Uczniowski

*Sleeveface są to zdjęcia, których elementem jest okładka książki lub płyty – wmontowana w ten sposób, że widoczna jest jako część twarzy, ciała bądź całej sylwetki. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące czasem zabawne, czasem kreatywne połączenie osobowości.