BIP Szkoła Nekla

| środa 20 stycznia | 17:04:41

Dziś są imieniny: Fabiana, Sebastiana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

• Gsuite
  • Ucz się 1

Artykuły / Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas 1-3 szkół podstawowych

dodane w wtorek 12 stycznia 2021 r., przez Marek Wasiak

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas 1-3 szkół podstawowych

Powrót uczniów klas I-III do szkół będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym. Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia  przygotowało wytyczne dla szkół.

Opracowane zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa. Wytyczne te, w dużej mierze opierają się na zapisach znanych już np. z września 2020 r. Znajdują się w nich rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły. Szczegóły zostaną podane przez wychowawców klas w piątek ( 15.01.2021).

© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.