BIP Szkoła Nekla

| środa 20 stycznia | 17:23:47

Dziś są imieniny: Fabiana, Sebastiana

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

• Gsuite
  • Ucz się 1

Artykuły / Profilaktyka;

dodane w piątek 11 grudnia 2020 r., przez Kinga Weis

Biuro Rzecznika Praw Dziecka poinformowało, że od 7 grudnia 2020 r. dziecięcy telefon zaufania działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzieci mogą się kontaktować ze specjalistami, dzwoniąc pod numer 800-12-12-12 lub korzystając ze specjalnego czatu internetowego – darmowej poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży.

Dzwoniący pod numer telefonu zaufania nie ponoszą żadnych kosztów. Także czat jest darmowy, nie wymaga logowania ani instalowania aplikacji. Komunikacja odbywa się na stronie internetowej rzecznika – brpd.gov.pl.

Przy okazji przypominam, że pomoc psychologiczno - pedagogiczna w naszej szkole, realizowana jest zgodnie z dotychczasowym planem i dostępna w trybie zdalnym i stacjonarnym.

Kinga Weis - psychopedagog szkolny.
© Copyright 2021 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.