| środa 24 kwietnia | 22:49:22

Dziś są imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

Artykuły / PACZKA DLA DZIECIAKA NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA

dodane w wtorek 24 listopada 2020 r., przez Longina Izydorczyk
 Nasza szkoła przyłączyła się do akcji PACZKA DLA DZIECIAKA NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA  organizowanej przez Straż Pożarną - Grupę Ratownictwa Specjalistycznego "Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce". Celem akcji jest zorganizowanie niespodzianki dla Onkoludków, dzieci przebywających na Oddziałach Onkologii Dziecięcej. Zbieramy: zabawki, książki, gry planszowe, kredki, mazaki, bloki, kolorowanki, grzechotki, gryzaki, klocki itp. Wszystkie rzeczy muszą być nowe, ze względu na miejsce, do którego mają trafić. Zapraszamy do przyłączenia się do tej zbiórki. Dary można zostawiać codziennie w świetlicy szkolnej od godz.7-12. Za każdą najdrobniejszą pomoc DZIĘKUJEMY!

Galeria zdjęć: PACZKA DLA DZIECIAKA NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA

PACZKA DLA DZIECIAKA NA ŚWIĘTA OD STRAŻAKA - Zdjęcie: 1/1