| środa 24 kwietnia | 08:59:22
| środa 24 kwietnia | 08:59:22

Dziś są imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

Artykuły / "Szkoła Myślenia Pozytywnego"

dodane w wtorek 10 listopada 2020 r., przez Kinga Weis

Drodzy Rodzice,

nasza szkoła bierze udział w programie  „Szkoła Myślenia Pozytywnego – Komunikacja bez przemocy”. W związku z powyższym, mamy możliwość korzystania z dobrodziejstw interaktywnej platformy e-learningowej, w ramach której i Wy możecie korzystać z bezpłatnych szkoleń online, Minikursów dla rodziców i bazy materiałów edukacyjnych. Serdecznie Was do tego zapraszam i zachęcam.

Jak skorzystać z platformy?

Krok 1. Wejdź na stronę nvcwszkole.pl lub mediacjeszkolne.pl - oba adresy prowadzą w to samo miejsce, bo wszystkie drogi prowadzą do nas :)

Krok 2a. Jeśli nie masz danych do logowania, a chcesz skorzystać ze szkolenia z Komunikacji bez przemocy lub Mediacji - wybierz żółty przycisk "Rejestracja" w prawym górnym rogu ekranu

Krok 2b. Jeśli otrzymałeś/otrzymałaś od nas dane do logowania, wybierz napis "Zaloguj się" znajdujący się po prawej stronie ekranu obok żółtego przycisku "Rejestracja", a następnie przejdź do wybranej kategorii szkoleń.

Krok 3a. Wejdź na maila, który został podany w procesie rejestracji. Tam powinien już być mail "Aktywuj konto". Otwórz go i kliknij link, który został Ci przesłany. W ten sposób udało Ci się ukończyć proces rejestracji i możesz przejść dalej do szkoleń

Szkolenia na żywo dostępne będą na stronie zgodnie z podanym terminarzem.

Ukończenie każdego szkolenia będzie nagrodzone certyfikatem, który będzie możliwy do pobrania.

Z sedrecznymi pozdrowieniami,
Kinga Weis - psychopedagog szkolny;