| sobota 20 kwietnia | 15:36:46

Dziś są imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Artykuły / #DzienSzpilek

dodane w piątek 25 września 2020 r., przez Karolina Wsolak
25 września przyłączyliśmy się do II Ogólnopolskiego Dnia Szpilek.

Akcja była dziecinnie prosta, polegała na tym aby założyć szpilki (lub nie) i zrobić im zdjęcie, a następnie wrzucić je na swój profil na Instagramie lub Facebooku.
Post należało otagować jako #DzienSzpilek. Po spełnieniu tych warunków za każde zdjęcie organizator akcji, tj. Moliera 2 (internetowy sklep sprzedający buty) i inni sponsorzy przekażą 2zł na rzecz pacjentów z kliniki Przylądek Nadziei w którym każdego roku leczy się 2000 dzieci z całej Polski!

Poprzednia akcja odbyła się w ubiegłym roku na rzecz fundacji Alivia. Do sieci trafiło wówczas około 15 tysięcy zdjęć, dzięki czemu na konto fundacji wpłynęło ponad 30 tysięcy złotych. Wierzymy, że w tym roku wspólnie poprawimy ten wynik!

Galeria zdjęć: Dzień Szpilek

Dzień Szpilek - Zdjęcie: 1/2