Nasza strona została odwiedzona 9019371 razy.

| piątek 29 marca | 12:28:10
| piątek 29 marca | 12:28:10

Dziś są imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

Artykuły / Wyniki plastycznego wyzwania

dodane w poniedziałek 8 czerwca 2020 r., przez Tomasz Grzegorski

Szkoła to miejsce niezwykle ważne dla każdego dziecka. Jednak my Rodzice często zapominamy, że to nie „system” decyduje o tym jak nasze dziecko będzie się w niej czuło, ważna jest atmosfera i warunki do nauki, pracy ale także do odpoczynku dzieci w czasie międzylekcyjnych przerw.
Niestety okazało się, że miejsce , w którym młodzież z starszych klas spędza przerwy nie jest zbyt dobrze zorganizowana i nie zachęca do dobrego odpoczynku i chwili wytchnienia między lekcjami. Aby uczynić to miejsce ciekawymi atrakcyjnym potrzeba wiele pracy, środków i czasu ; potrzeba też było pomysłu i tutaj o pomoc poprosiliśmy zainteresowanych tym miejscem - uczniów klas 6 i 7. Zaproponowaliśmy uczniom udział w konkursie plastycznym polegającym na zaprojektowaniu placu, na którym spędzają szkolne przerwy. Do końca maja młodzież mogła przedstawić swoje pomysły; dziękujemy za zaangażowanie i chęć zmienienia tego placu w „Wasze” miejsce. Pragniemy wyróżnić 2 uczennice, które utrzymują nagrody pieniężne w wysokości 100 złotych za wykonane projekty są to :

Aleksandra Sajdak z klasy 6 a

oraz Karolina

Kurowska z klasy 6b. Gratulujemy

Wiemy , że zorganizowanie tego miejsca zajmie trochę czasu dlatego po realizacji pierwszych zmian na placu postanowiliśmy kontynuować konkurs na projekt „Waszego” miejsca . Szczegóły już w nowym roku szkolnym, liczymy na waszą aktywność, jednocześnie chcielibyśmy podziękować nauczycielom plastyki za zrealizowanie tego plastycznego przedsięwzięcia.

Pozdrawiam Izabela Wesołek
przedstawiciel Rady Rodziców