BIP Szkoła Nekla
facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2991913 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| poniedziałek 13 lipca | 03:40:00

Dziś są imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało:

  • Wakacje1
  • Wakacje

Ważne informacje

Artykuły / Mistrzostwa Powiatu i Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

dodane w czwartek 17 października 2019 r., przez Anna Frąszczak
Mistrzostwa Powiatu i Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
26 września i 17 października 2019r.
 
 

Tradycyjnie jak co roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach lekkoatletycznych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Mistrzostwa Powiatu odbyły się 26 września na obiektach ZSTiO we Wrześni i wystartowały tam cztery nasze reprezentacje – dziewczęta 2007 i młodsze, chłopcy 2007 i młodsi, oraz dziewczęta 2005 i młodsze i chłopcy 2005 i młodsi. Chłopcy młodsi zajęli VI miejsce, a dziewczęta młodsze V miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, że nasze drużyny składały się w większości z zawodników i zawodniczek z roczników 2008 i 2009, co bardzo dobrze rokuje na kolejne lata. Medale natomiast wywalczyły obie reprezentacje w starszych rocznikach – chłopcy po pięknej walce zajęli II miejsce, nieznacznie tylko ulegając zawodnikom z Miłosławia, natomiast dziewczęta wręcz zdeklasowały resztę zespołów i wygrały pewnie z ogromną przewagą nad resztą stawki.

Nagrodą za zwycięstwo był start wśród najlepszych 40 szkół wielkopolski na Mistrzostwach Województwa. Zawody odbyły się na hipodromie Wola w dniu 17 października i również tam nasze dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony, zajmując ostatecznie bardzo dobre XIX miejsce.

Składy poszczególnych reprezentacji:

Dziewczęta 2007 i młodsze:
Joanna Pałczyńska, Magdalena Rogalska, Maja Mitkowska, Dominika Mizerska, Dorota Smorawska, Amelia Semkło, Patrycja Kramska, Hanna Grajek, Maja Paszczak, Karolina Kurowska.

Chłopcy 2007 i młodsi:
Oskar Grzybowski, Bartosz Raźny, Witold Dębicki, Krzysztof Baum, Eryk Jasiński, Mateusz Wesołowski, Olgierd Jackowski, Karol Handkiewicz.

Dziewczęta 2005 i młodsze:
Zuzanna Płocka, Julia Prałat, Julia Kramska, Kaja Kozłowska, Kalina Mitkowska, Judyta Najtkowska, Julia Leśniczak, Magdalena Świdurska, Anna Izydorczyk, Maria Jasiecka, Julianna Kwiatkowska, Magdalena Wesołowska, Amelia Irska.

Chłopcy 2005 i młodsi:
Piotr Wiśniewski, Oskar Niedzielski, Dawid Kubiak, Paweł Wróbel, Jakub Małecki, Norbert Deckert, Łukasz Jasiński, Wojciech Mendzelewski, Eryk Stachowiak, Bartłomiej Brzychcy, Dominik Plamowski.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Galeria zdjęć: Mistrzostwa Powiatu i Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
09.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.