facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2833326 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| czwartek 4 czerwca | 22:09:19

Dziś są imieniny: Kwiryny, Franciszka

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Światowy Dzień Uśmiechu

dodane w niedziela 6 października 2019 r., przez Barbara Pawlak

5 październik to Światowy Dzień Uśmiechu. Tego dnia wszyscy do przedszkola przyszliśmy w żółtych strojach i znakomitych humorach w myśl powiedzenia: „Nie ma mowy dziś o pechu, obchodzimy Dzień Uśmiechu”. Trenowaliśmy różne rodzaje śmiechu, w „burzy mózgów” określaliśmy z czym kojarzy nam się żółty kolor oraz jak się czujemy, gdy jest nam wesoło. Wykorzystaliśmy zgromadzone dary jesieni aby uformawać z nich kasztanowo – żołędziowe słoneczka. Zabawnym i trudnym zadaniem było uśmiechanie się do wszystkich po zjedzeniu plasterka cytryny. Były też śmieszne ruchy „wygibajtusy” przy muzyce oraz wiele innych konkursów i zabaw.

Galeria zdjęć: Światowy Dzień Uśmiechu

IMG_7404.JPG
IMG_7405.JPG
IMG_7406.JPG
IMG_7407.JPG
IMG_7408.JPG
IMG_7409.JPG
IMG_7410.JPG
IMG_7411.JPG
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.