facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2833571 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| czwartek 4 czerwca | 23:26:34

Dziś są imieniny: Kwiryny, Franciszka

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji 2019

dodane w niedziela 6 października 2019 r., przez Kinga Weis

"Tegoroczny Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji zaplanowany jest na dni od 07 do 13 października.

Nauczyciel bliżej dziecka z dysleksją to temat, który ma nas zachęcić do refleksji nad tym, jak możemy odpowiadać na potrzeby naszych podopiecznych, konkretnych osób, uczniów, ale też rodziców, którzy pozostają z nami w kontakcie i opierają się na naszej wiedzy i doświadczeniu." *

W związku z powyższym, serdecznie zachęcami do zapoznania się z załączonymi materiałami              i kontaktu z terapeutami pedagogicznymi, psychopedagogiem i pedagogiem Zespołu Szkół w Nekli,      w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. diagnozy dysleksji, terapii i zajęć korekcyjno - kompensacyjnych.

 * http://ptd.edu.pl/etsd2019.html

Pliki do pobrania

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.