| piątek 19 kwietnia | 20:47:05

Artykuły / Przedszkole Miś Uszatek / Ogłoszenia na rok szkolny 2018/2019

dodane w środa 17 października 2018 r., przez Mariola Olejnik
Ogłoszenia na rok szkolny 2018/2019

W roku szkolnym 2018/19 wznawiamy zbiórkę: MAKULATURY, BATERII i ZAKRĘTEK. Tak jak w poprzednich latach liczymy na duże zaangażowanie dzieci i ich bliskich. Informujemy również, ze każdy chętny mieszkaniec naszego miasta może do nas dołączyć. Możemy  już się pochwalić wrześniową zbiórką zakrętek. Zebraliśmy ich 50 kg. Oto lista cierpliwych zbieraczy: Wiktor Smoliński, Marceli Jankowski, Kinga Mueller, Tymek Sporakowski, Marysia Jóźwiak, Lenka Grzeszczyk, Aleks Młodzikowski, Krystian Kubiak, Borys Wyderkiewicz, Patryk Kowalczyk, Lidka Chudaś, Lenka Rudzińska, Ola Górna, Marcelinka Kukiełka, Ola i Alicja Zielińskie, Zosia i Antek Popanda, Lena Prałat, Wojtek Mielnik, Franek Szczygieł, Martyna Ciszek, Filip Jung, Lilka Grobarska, Bartek Bojarski, Dominik Stachowiak, Kacper Burdajewicz, Róża Dobrowolska.