facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 704925 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| wtorek 25 września | 03:04:32

Dziś są imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

dodane w czwartek 12 października 2017 r., przez Marek Wasiak

Drodzy Pracownicy Szkoły,
jesteśmy „opowiadaczami” wśród dzieci, którym opowiadana przez nas bajka nie zawsze się podoba. Nasza bajka jest jednak ważna, ciekawa i potrzebna. Mówi o ziemi i niebie, o języku niosącym myśli i marzenia oraz o liczbach podpierających świat. Opowiadamy o możliwościach, współpracy, równości i zasadach. Pokazujemy, jak przez tę opowieść przebiec bezpiecznie i zgrabnie. W naszej baśni jest miejsce dla każdego – dla lubianych i popularnych, dla nieśmiałych, dla zagubionych i tych niechętnych. Tworzymy piękną księgę, z historią, która ciągle pisze się na nowo. Życzę Wam, by starczało sił na każdy rozdział, by słowa wypowiadały się gładko i wpadały w chętne uszy i otwarte głowy, by naszą pracę doceniali wszyscy „czytacze” – i dzieci, i rodzice. Żebyśmy cieszyli się z każdej chwili naszej baśni, nawet wtedy, gdy nad naszymi głowami zbiorą się ciemne chmury zniechęcenia i zmęczenia. Życzę żeby te chmury nigdy nie wisiały nad nami długo, oby każdy dzień zaczynał się tęczą.

Dyrektor szkoły


Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.