facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 704993 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1

Ważne informacje

0°C
| wtorek 25 września | 03:54:34

Dziś są imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Spotkanie w banku

dodane w czwartek 5 października 2017 r., przez Natalia Sierszulska
          Uczniowie klasy IIIa rozpoczęli nowy tydzień od rozmów na tematy oszczędzania, planowania budżetu domowego i zastanawiania się nad tym, do czego potrzebne są pieniądze? Była to idealna okazja do tego, aby odwiedzić bank w Nekli i porozmawiać z profesjonalistą w dziedzinie zarządzania budżetem.            
        Spotkaliśmy się z Panią dyrektor Banku Spółdzielczego w Kostrzynie, oddział w Nekli, aby przeprowadzić wywiad i dowiedzieć się, jak działa instytucja finansowa. Dzięki uprzejmości pracowników banku wiemy już, jaką szkołę należy ukończyć, aby móc pracować w tym zawodzie. Uzyskaliśmy odpowiedzi na pytania: Na czym polega praca w banku? Skąd w banku biorą się pieniądze? Czy praca w banku jest ciekawa? Czy dziecko może mieć konto w banku?
         Spotkanie z Panią Dyrektor rozwiało wiele naszych wątpliwości związanych z zarządzaniem budżetem oraz poznaniem specyfiki pracy w instytucji finansowej, za co serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Banku Spółdzielczego w Kostrzynie, oddział w Nekli.
Uczniowie klasy IIIa z wychowawcą
Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2018 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.