| piątek 10 maja | 21:36:42
| piątek 10 maja | 21:36:42

Dziś są imieniny: Izydora, Antoniny, Symeona

Artykuły / VII Gminny Konkurs dla uczniów klas III ze Znajomości Lektur i Baśni ,,W krainie baśni"

dodane w poniedziałek 17 kwietnia 2017 r., przez Małgorzata Kubiaczyk
12 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół w Zasutowie odbył się VII Gminny Konkurs dla uczniów klas III ze Znajomości Lektur i Baśni ,,W krainie baśni". Celem konkursu było poszerzenie zainteresowań czytelniczych, przekonanie dzieci o potrzebie czytania w celu zdobywania informacji oraz poznanie kolegów i koleżanek ze szkół w naszej gminie. Wzięło w nim udział 21 uczniów. Konkurs przebiegał w II etapach i miał charakter testu. Tylko jeden uczeń (Franciszek Jakubiak) w pierwszym etapie zdobył maksymalną liczbę punktów, finalnie uzyskując III miejsce.
Serdecznie gratulujemy!