język_Migowy Szkoła Nekla BIP Szkoła Nekla
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 9191199 razy.

Zespół Szkół w Nekli
  • Slajd 2
  • Slajd 1
| sobota 27 kwietnia | 10:29:05
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla

Dziś są imieniny: Zyty, Teofila, Felicji

Do zakończenia roku szkolnego pozostało:

  • laboratoria przyszłości
  • Gsuite
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Nabór na stanowisko pracy

dodane w piątek 22 marca 2024 r., przez Marek Wasiak

Dyrektor Zespołu Szkół w Nekli

ogłasza nabór na stanowisko pracy
konserwator – woźny,
w pełnym wymiarze czasu pracy – 1 etat (40 godzin tygodniowo)

Umowa na czas nieokreślony

Praca na dwie zmiany

Rozpoczęcie zatrudnienia od 01.08.2024r. (z możliwością wcześniejszego zatrudnienia na zastępstwo)

Wysokość wynagrodzenia: 4300 złotych brutto (premia + dodatek za wysługę lat)

Ogólny zakres obowiązków:

  1. wykonywanie bieżących prac konserwatorskich i remontowych na terenie szkoły;
  2. Usuwanie zagrożeń mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo uczniów oraz zabezpieczenie majątku szkoły;
  3. nadzorowanie osób korzystających z pomieszczeń sportowych zgodnie z regulaminem;
  4. dostarczanie korespondencji do urzędów w Nekli;
  5. usuwanie awarii sprzętu – w miarę możliwości;
  6. inne prace gospodarcze według potrzeb szkoły w ramach obowiązującego czasu pracy.

Wymagane od kandydata umiejętności i uprawnienia:

  1. Spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania zawodu;
  2. Ma pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych;
  3. Przeciwko kandydatowi nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne;
  4. Kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie.

Dodatkowe wymagania:

  1. Dyspozycyjność;
  2. Umiejętność pracy w zespole;
  3. Rzetelność
  4. Uczciwość.

Wymagane dokumenty w  trakcie procesu rekrutacji:

  1. CV;
  2. list motywacyjny;
  3. brak przeciwwskazań do wykonywanej pracy;
  4. kserokopie świadectw pracy;- inne kserokopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach;
  5. oświadczenie kandydata, iż nie był skazany prawomocny wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Oferty można składać drogą elektroniczną na adres:
lub bezpośrednio w siedzibie placówki:
  1. Szczepańskiego 7
  2. 62-330 Nekla
  3. tel. 061 4386 087