| środa 8 maja | 04:45:02
| środa 8 maja | 04:45:02

Dziś są imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Artykuły / WYCIECZKA ZAGRANICZNA 2023 COSTA BRAVA dla uczniów klas VI-VIII 5 dni

dodane w wtorek 18 października 2022 r., przez Marek Wasiak

WYCIECZKA ZAGRANICZNA 2023

COSTA BRAVA dla uczniów klas VI-VIII 5 dni

termin: koniec maja/początek czerwca

W cenie:

• transefer na lotnisko do Berlina i z lotniska
  • przelot samolotem do Barcelony i powrót
  • zakwaterowanie i wyżywnienie (śniadania,obiadokolcje) w hotelu ***
  • płatność w ratach

Cena około 2650 przy grupie 40 osób +25 Eur/osoba zwiedzanie stadionu Camp Nou

Zapisy do 31 października przez edziennik u p. Izabeli Bandosz

Decyduje kolejność zgłoszeń. Zostanie utworzona lista rezerwowych.

OSTATECZNA CENA WYCIECZKI UWARUNKOWA JEST CENĄ BILETU LOTNICZEGO, BILETY LOTNICZE ZOSTANĄ ZAKUPIONE PO DOKONANIU WPŁATY PRZEZ CAŁĄ GRUPĘ. BILETY LOTNICZE SĄ IMIENNE. PO DOKONANIU ZAKUPU NIE MA MOŻLIWOŚCI DOKONANIA ICH ZWROTU. MOŻLIWA JEST ZAMIAN BILETU NA INNĄ OSOBĘ CO WIĄŻE SIĘ Z DODATKOWYMI OPŁATAMI.

PROGRAM WYCIECZKI:

Dzień 1

Wyjazd do Berlina o godz. 07.30 spod szkoły Wylot do Barcelony o godz. 15.30. Przylot do Barcelony około godz. 18,00. Przejazd do hotelu około 20.00 zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, plażowanie, gry i zabawy na plaży, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd i zwiedzanie Barcelony. Spacer słynną Ramblas - głównym deptaku Barcelony, który Victor Hugo nazwał najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Wizyta na barcelońskim targu. Spacer po Dzielnicy Gotyckiej. Passeig de Gràcia, przy której stoją domy zaprojektowane przez Gaudiego (Casa Milà, Casa Batlló), Domenecha, Montanera, Purga i Cadafalcha. Przejazd pod Sagrada Familia spacer (z zewnątrz). Wjazd na nadbrzeżne wzgórze Montjuïc, skąd rozciąga się piękny widok na miasto.

Dzień 4

Śniadanie, rejs panoramiczny do jednego z najpiękniejszych miasta na Costa Brava TOSSA DE MAR, spacer po zabytkowym starym mieście, relaks na plaży. Następnie, Przejazd do Girony, nazywanej Florencją Katalonii. Spacer po starym mieście otoczonym średniowiecznymi murami obronnymi: największa na świecie jednonawowa gotycka katedra, do której prowadzą wspaniałe XVII-wieczne, barokowe schody, XIV-wieczny kościół Sant Felix – najbardziej rozpoznawalny obiekt w mieście, wzniesiony w miejscu starych katakumb, najlepiej zachowane łaźnie w całej Hiszpanii, łączące architekturę arabską i romańską, dzielnica żydowska. Powrót do hotelu, obiadokolacja, odpoczynek.

Dzień 5

śniadanie, (lub prowiantowe) wykwaterowanie z hotelu. Około godziny 08.00, wyjazd na lotnisko w Barcelonie. Wylot o godz. 12.00 Przelot do Berlina o 15.00 Przejazd autokarem do Polski. Zakończenie wycieczki w godz. wieczornych