| sobota 4 kwietnia | 16:51:12

• DBI 2020

Artykuły / Drzwi Otwarte

dodane w środa 19 lutego 2020 r., przez Zofia Konecka
       Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej w Nekli zapraszają przyszłych pierwszoklasistów oraz ich rodziców na Drzwi Otwarte, które odbędą się w sobotę 7 marca 2020 r. od godziny 10.00 do 12.00..

Potencjalni przyszli uczniowie będą mogli zwiedzić budynek szkoły, dobrze wyposażone sale lekcyjne, dwie pracownie informatyczne, w jednej z nich będzie można popracować i pobawić się, a na korytarzu wziąć udział w pokazie technologicznym.

Ponadto w programie między innymi: zabawy plastyczne, pokazy tańca, eksperymenty, pieczenie ciasteczek, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, zabawy z chustą animacyjną i inne.

Podczas drzwi otwartych dzieci mogą liczyć na wiele atrakcji, natomiast rodzice uzyskają odpowiedzi na wszystkie pytania związane z ofertą edukacyjną szkoły.

© Copyright 2020 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.