| piątek 19 kwietnia | 17:55:03

Dziś są imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Artykuły / Przez babeczki do… pomocy innym

dodane w środa 29 stycznia 2020 r., przez Marek Wasiak

Przez babeczki do… pomocy innym

Za nami ponad cztery miesiące nauki w nowym roku szkolnym. A my ? My nie tracimy czasu i działamy na rzecz potrzebujących. I tak z okazji Dnia Chłopca upiekliśmy   i sprzedaliśmy ponad 400 babeczek. W ten sposób zyskaliśmy 620 złotych. Kwotę tę przeznaczyliśmy na adopcję szkoły w Kamerunie (150zł), Fundację na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych POMÓŻ I TY ( 100zł), Polską Fundację dla Afryki (100zł), leczenie Darii Nowak (200zł) i p. Łukasza Kubiaczyka (200zł).

Dzień Nauczyciela był okazją do wypieku kolejnych babeczek. Dochód z nich wyniósł 635 złotych. Za pozyskane pieniądze zakupiliśmy artykuły medyczne przeznaczone dla mieszkańców Afryki w ramach akcji „ Opatrunek na Ratunek”. W ten sposób powiększyliśmy ilość środków leczniczych dostarczonych przez uczniów, którzy pozytywnie odpowiedzieli na nasz apel.

To bardzo miłe, że nasze babeczki cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Nie brakuje chętnych do ich wypieku, jaki i kupujących. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i do zobaczenia podczas następnej babeczkowej akcji!

Klasa II b z wychowawczynią

Galeria zdjęć: Przez babeczki do… pomocy innym

Przez babeczki do… pomocy innym - Zdjęcie: 1/3
Przez babeczki do… pomocy innym - Zdjęcie: 2/3