facebook Zespół Szkół w Nekli
youtube Zespół Szkół w Nekli twitter Zespół Szkół w Nekli Szkolna Stacja Meteorologiczna - Zespół Szkół w Nekli

Nasza strona została odwiedzona 2098910 razy.

   
  • Slajd 2
  • Slajd 1
  • pogoda nekla
  • stacja meteo nekla
| czwartek 12 grudnia | 18:07:40

Dziś są imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady

Do końca roku szkolnego pozostało:

  • Roboty ZS Nekla
  • Ucz się 1
  • Uczę się

Artykuły / Światowy Dzień Rzucania Palenia.

dodane w czwartek 21 listopada 2019 r., przez Kinga Weis

Palenie to jeden z najbardziej szkodliwych dla zdrowia nałogów. W papierosach jest prawie 5 tysięcy związków chemicznych. Czterdzieści z nich to substancje rakotwórcze. Światowy Dzień Rzucania Palenia przypada w trzeci czwartek listopada. W Polsce obchodzony jest od 1991 roku.

Zapraszam do zapoznania się z prezentacją przygotowaną przez Powiatową Stację Sanitarno –Epidemiologiczną we Wrześni dot. szkodliwości tytoniu - materiały do wykorzystania podczas lekcji wychowawczych;

 
 Udostępniła - Kinga Weis;
 

Pliki do pobrania

Polecane serwisy
Losowa galeria
Wydarzenia w szkole
© Copyright 2019 Zespół Szkół w Nekli, strona Gimnazjum All Rights Reserved.