| sobota 20 kwietnia | 17:10:32

Dziś są imieniny: Czeslawa, Agnieszki, Mariana

Artykuły / Akcja „WIELKA MAPA POLSKI” – Ogólnopolska wymiana pocztówkowa

dodane w czwartek 9 maja 2019 r., przez Hanna Stachowiak

W dobie Internetu coraz bardziej zanika zwyczaj porozumiewania się w tradycyjny sposób. Wysyłanie pocztówek i listów należy do rzadkości. Aby temu zapobiec, uczniowie klas pierwszych ZS w Nekli  wraz z wychowawcami przyłączyli się do akcji „Wielka Mapa Polski” zorganizowanej przez WSiP. Jej celem jest wymiana pocztówek pomiędzy klasami 1-3 z całej Polski oraz prezentacja ciekawych miejsc swojej miejscowości i okolic. Napisaliśmy już ponad 100 kartek i wysłaliśmy je w różne rejony naszego kraju.

W ramach akcji otrzymaliśmy Mapę Polski. Na niej prezentujemy otrzymane pocztówki. Mamy nadzieję, że do końca roku szkolnego nasza „Pocztówkowa mapa”, którą powiesiliśmy na korytarzu, stopniowo zapełni się pozdrowieniami z całej Polski.

Galeria zdjęć: Akcja „WIELKA MAPA POLSKI” – Ogólnopolska wymiana pocztówkowa

Akcja „WIELKA MAPA POLSKI” – Ogólnopolska wymiana pocztówkowa  - Zdjęcie: 1/1